آکادمی کسب و کار اوبری

ضمانت بازگشت وجه

در وبسایت آموزشی آکادمی حمیدرضا اوبَری تمامی محصولاتی که در صفحات آنها بنر بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد تا مدت ۳۰روز پس از استفاده می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما با لبخند به حسابتان بازگردانده شود. همچنین  ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت! بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم :
 1. محصولات ما مفید و اثربخش هستند.به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه نمایید.
 2. محصولات ما دوست داشتنی هستند! حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.
 3. سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشندو اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبودمی‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.
 4. محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغرا نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!
 5. دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشتاما شما دلتان آن محصول را نخواستمی‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان گارانتی ۳۰روزه بازگشت وجه دارند. یعنی تا ۳۰روز پس از استفاده (نه خرید) زیرا ممکن است شما محصولی را الان بخرید اما ۵۰ روز بعد استفاده کنید. ملاک این موضوع فقط و فقط صحبت شماست و ما به شما اعتماد ۱۰۰درصد داریم.

تعهدات شما :
 1. لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.
 2. نگران ما نباشید! لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.
 3. نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.
 4. فایل‌ها را پاک نکنید! اگر محصول دانلودی بود، پس از درخواست بازگشت وجه لازم نیست فایل‌ها را از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره آن را گوش کنید. و همچنین بسته‌های پستی رالازم نیست به ما بازگردانید، می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید.

توجه نمایید: عزیزانی که بیش از دو محصولدرخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.


درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود ؟

کافی است شما یک ایمیل به site@obariacademy.com با موضوع « درخواست بازگشت وجه » ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید:

 1. نام و نام خانوادگی
 2. شماره تراکنش خرید از وبسایت
 3. نام محصول
 4. دلیل درخواست وجه ( اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم )
 5. شماره کارت بانکی شما
 6. کدملی صاحب حساب
 7. شماره موبایل

وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.


خواهشی که از شما داریم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:  مامطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “وبسایت آموزشی آکادمی حمیدرضا اوبری” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.