آکادمی کسب و کار اوبری

بیوگرافی حمیدرضا اوبری

من حمیدرضا اوبَری هستم، در مرداد۶۹ انزلیچی نام گرفتم. دانش آموخته رشته ی مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی ارشد، متاهل و دارای یک فرزند دختر می باشم.

حمیدرضا اوبری

بازاریابی بیمه اولین تجربه ی کاری من در سال ۸۸ همزمان با دوران دانشجویی بود. در همان زمان با توجه به مهارت هایی که در کاربری کامپیوتر و نرم افزارهای اداری کسب کردم و علاقه ای که به طبقه بندی و مدیریت اطلاعات داشتم، پیاده سازی یک نرم افزار برای مدیریت پرونده ها و اطلاعات رو به سازمان تاکسیرانی پیشنهاد دادم که بعداز آن توانستم به عنوان طراح و پشتیبان سیستم بانک اطلاعاتی به مدت ۴سال با سازمان تاکسیرانی همکاری ویژه ای داشته باشم. در سال ۹۲ که ارشدم را شروع کردم، مجموعه ی آموزشی را راه اندازی کردم که فعالیتمان مشاوره و برگزاری دوره های کوتاه مدت در مباحث پیشرفته کسب و کار بود. ارتباط با اساتید و نخبگان کسب و کار تجربه ی بی نظیری برای من داشت که توانستم در زمینه هایی مثل بازاریابی، برندسازی، ارتباطات، منابع انسانی، استراتژی و به طور کلی مدیریت حرفه ای توانایی هایی رو به دست بیارم و از فنون به روز بازار آگاهی کسب کنم. در سال ۹۴ که تازه ازدواج کرده بودم تصمیم گرفتم تمام مهارت های فراگرفته شده را در یک مجموعه ی واقعی پیاده سازی و آزمون کنم که یک مرکز چاپ و تبلیغات را راه اندازی کردم و خوشحالم که توانستیم حسابی عرض اندام کنیم و مسیر ۱۰ساله را در ۳سال برویم و در مواردی مثل وسعت خدمات، تعداد مشتریان و حجم فروش از رُقبایمان در منطقه سبقت بگیریم.

و اکنون باکوله باری از تجربه و مطالعات به روز، در وب سایت آکادمی حمیدرضا اوبَری اقدام به تولید و به اشتراک گذاری محصولات آموزشی در مباحث کسب و کار و توسعه فردی می نماییم.

ستاره ها در تاریکی آسمون می درخشند، در کسب و کارتون حسابی بدرخشید !